W dzisiejszym świecie rośnie potrzeba estetycznego wyglądu, długiego i spełnionego życia, w którym suplementy żywności odgrywają ważną rolę. Wraz z naszymi produktami i usługami konsultacyjnymi oferujemy alternatywę dla tych, którzy pragną zmienić swoją sylwetkę – którzy chcieliby stracić na wadze lub zwiększyć masę mięśniową, w legalny sposób poprawić swoje wyniki, lub zrobić coś więcej dla własnego zdrowia.

Naszą misją jest promowanie i wspieranie sportu i zdrowego stylu życia. Wierzymy, że zdrowie jest największym skarbem, jaki możemy mieć na tym świecie. Wywieszone na ścianach naszego biura motto naszej misji: „największym bogactwem jest zdrowie”, jest widoczne dla wszystkich współpracowników i odwiedzających nas gości.

NASZA HISTORIA
JAKOŚĆ PONAD WSZYSTKO
BioTechUSA jest obecny na rynku od 1999 roku. Mamy w swojej ofercie wysokiej jakości suplementy żywnościowe, a wśród nich szeroką gamę proszków białkowych, formuł przedtreningowych, produktów związanych z budowaniem wytrzymałości, produktów dietetycznych oraz ponad 40 produktów witaminowych, z wysoką zawartością składników aktywnych. Nasza firma posiada obecnie różnorodną gamę produktów składającą się z ponad 600 produktów, które nieustannie ulepszamy poprzez rozwój i innowacje oparte na opinii konsumentów. Pilnujemy, by nasze portfolio zawierało produkty bezglutenowe oraz pozbawione laktozy, a także było alternatywą dla wegan. Najważniejszy spośród całej gamy naszych produktów białkowych, Iso Whey Zero, jest produkowany i dystrybułowany przez BioTechUSA

Ponad 900 naszych pracowników oraz 170 sklepów franczyzowych we Francji, Włoszech, Niemczech, Austrii, Słowacji i na Węgrzech, oraz sieć dystrybucyjna obejmująca ponad 70 krajów, czyni z BioTechUSA jednego z największych i najdynamiczniej rozwijających się producentów suplementów produkowanych dla celów sportowych.
W celu zapewnienia wysokiej jakości usług i produktów wszyscy członkowie zespołu BioTechUSA uczestniczą w wewnętrznie organizowanych programach treningowych, z których każdy kończy się egzaminem kwalifikacyjnym z żywienia, suplementów żywnościowych dla celów sportowych i nauk o sporcie. W sieci naszych sklepów zatrudniamy specjalistów-konsultantów, którzy zapewniają kompleksowe doradztwo, będące nieodpłatną usługą dodawaną do twoich zakupów, tak by wszyscy konsumenci otrzymali dokładnie to, czego sami potrzebują i mogli dokonać zakupów produktów najodpowiedniejszych dla ich wieku, płci i stanu zdrowia.
Dążymy do zaoferowania alternatywy dla wszystkich zaangażowanych w uprawianie każdego rodzaju sportu, profesjonalnie czy amatorsko. Dla osób uprawiających sporty wytrzymałościowe zbudowaliśmy osobną gamę produktów pod nazwą Endurance. Nasza firma współpracuje ze sportowcami i partnerami, którzy własnym przykładem inspirują wiele osób do życia zdrowszym i lepszym życiem. Kulturyści i mistrzowie fitness znani w mediach społecznych, tacy jak Ulisses, Stephanie Davis i Virág Kiss IFBB Bikini Fitness PRO oraz Robin Balogh IFBB Men’s Physique PRO korzystają z naszych produktów z ogromnym zadowoleniem. BioTechUSA sponsoruje najlepszych sportowców z wielkimi osiągnięciami, takich jak szablista Áron Szilágyi, kajakarka Danuta Kozák, gracz narodowej drużyny piłki wodnej Márton Tóth, piłkarka ręczna Szabina Tápai, czy pływak, mistrz paraolimpijski Tamás Sors. Poza sponsorowaniem zawodowców uznajemy za ważne sponsorowanie utalentowanych amatorów, wśród których są biegacze i triathloniści.