Przejdź do treści

#TheFeeling
OfSuccess

Nikt nie mówił, że jest to łatwe. Nie myśl, że osiągnąłeś już swój limit! Masz o wiele więcej niż to!

Czy jesteś na to gotowy?

Wydobędziemy to z Ciebie.

O NAS

Jako jeden z największych i najszybciej rozwijających się producentów suplementów diety w Europie jesteśmy zaangażowani w promocję sportu i zdrowego trybu życia. Wierzymy, że zdrowie jest największym skarbem na świecie:

THE FEELING OF SUCCESS

Pracujemy nad tym, aby pomóc większej liczbie ludzi na całym świecie w wykorzystaniu naszych produktów i wiedzy do żyć zdrowsze i bardziej satysfakcjonujące życie.

biotechusa

PRODUKTY

Mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby schudnąć, nabrać masy mięśniowej, poprawić swoją wydajność lub zrobić więcej dla swojego zdrowia. Nasze suplementy diety charakteryzują się wysoką jakością i harmonijnymi smakami.

Oferujemy ponad 800 wariantów produktów, w tym szeroką gamę proszków proteinowych, preparatów aminokwasowych, różnych batonów, preparatów przedtreningowych, produktów do sportów wytrzymałościowych, preparatów do kontroli masy ciała oraz ponad 40 produktów witaminowych o wysokiej mocy.

Dbamy o to, by w naszej ofercie znalazły się produkty bez cukru, bez laktozy i bez glutenu, a także alternatywy dla wegan.

doping-free

Wszystkie produkty BioTechUSA są wolne od dopingu, wytwarzane ze starannie dobranych składników, nie zawierają zakazanych substancji i są zgodne z wytycznymi Europejskiego Urzędu ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA) oraz obowiązującym prawem.

PRODUKCJA

Nasze produkty są wytwarzane w naszych własnych zakładach produkcyjnych, w kontrolowanym środowisku, z wysokiej jakości, starannie dobranych surowców.

Wszystkie nasze produkty są wytwarzane w naszym własnym zakładzie produkcyjnym o powierzchni 36 000 m2, w kontrolowanym środowisku, z bezpiecznych, wolnych od dopingu i starannie wyselekcjonowanych składników, wolnych od substancji zakazanych oraz zgodnie z wytycznymi Europejskiego Urzędu ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA) i obowiązującymi przepisami.

Nasz system operacyjny jest zgodny z następującą normą:

 • ISO 9001 ZARZĄDZANIE JAKOŚCIĄ SYSTEM
  QUALITY MANAGEMENT SYSTEM

Nasze produkty są zgodne z następującymi międzynarodowymi normami bezpieczeństwa żywności:

 • ISO 22000 SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ŻYWNOŚCI
  FOOD SAFETY MANAGEMENT SYSTEM
 • FSSC 22000 SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ŻYWNOŚCI
  FOOD SAFETY MANAGEMENT SYSTEM
 • HACCP (Hazard Analysis Critical Control Point)
 • GMP (Good Manufacturing Practice)

Niektóre z naszych produktów są zgodne z następującymi międzynarodowymi normami bezpieczeństwa żywności:

 • HALAL

SPORTOWCY

#teambiotechusa

Nasza firma współpracuje ze sportowcami zawodowymi i amatorami, którzy swoim przykładem, stylem życia i osiągnięciami sportowymi inspirują wiele osób.

oczella eszter

MOCNE STONY

ROZWÓJ PRODUKTU

Nasze produkty są tworzone i udoskonalane przez zespół ekspertów-programistów zgodnie z oczekiwaniami i opiniami konsumentów.

stores

SIEĆ SKLEPÓW

Obecnie mamy ponad 150 sklepów franczyzowych w całej Europie.

EKSPERCI

W naszej sieci sklepów nasi eksperci oferują kompleksowe doradztwo przy zakupie, tak aby każdy mógł zabrać do domu suplement diety najlepiej dostosowany do swoich celów.

obsługa klienta

OBSŁUGA KLIENTA

Nasze produkty są tworzone i udoskonalane przez zespół ekspertów-programistów zgodnie z oczekiwaniami i opiniami konsumentów.