Saskia Cakoci

Saskia Cakoci


Wzrost: 171 cm

Waga: 59 kg

Rok urodzenia: 1986

Osiągnięcia:

IV miejsce World Fitness Championship, Budapeszt 2015

II miejsce Nicole Wilkins Cup, Lahti 2015

II miejsce Olympia Amateur Praga 2015

Wicemistrz Słowacji 2015

Tygodniowa rutyna treningowa: Trenuję w systemie 3:1- trzy dni treningu i jeden dzień odpoczynku; plecy i bicepsy, barki i tricepsy oraz abs, nogi

Jaki rodzaj cardio wykonujesz: Poza sezonem nie robię żadnego treningu cardio, ponieważ jestem ektomorficznej budowy ciała, w sezonie wykonuję trening HIIT raz lub dwa razy w tygodniu (20-30 minut bardzo intensywnego treningu) zazwyczaj w dni wolne od rutyny.

Ogólna zasada w czasie diety: Trzymam się zasady 3 plus 1 oraz HIIT. Wykorzystuję superserie i ćwiczenia plyometryczne podczas treningu nóg. Trening górnych partii ciała pozostaje taki sam jak poza sezonem, ponieważ wtedy także nie przybywam na wadze, i nie chcę stracić zbyt dużej ilości kilogramów. Moja dieta polega na nie łączeniu węglowodanów i tłuszczy (tłuszcze jadam dopiero po całkowitym strawieniu węglowodanów). Oznacza to, że przyjmuję węglowodany i proteiny do 3:00 po południu, proteiny i tłuszcze do ostatniego posiłku przed snem. Podczas przygotowań do zawodów przyjmuję 3g/kg węglowodanów, 2-2,5g/kg białek i 1g/kg tłuszczy w diecie.

Suplementy diety, które używasz: aminokwasy, AAKG, Glutamina, Kreatyna, BCAA, pre-workouts, białka, kazeina, witaminy

Ulubiona metoda treningowa: piramidy i superserie