Przejdź do treści
Lifestyle

Dwoje sportowców BioTechUSA otrzymało złoty medal

Na 4 dni Santa Susanna stała się w stolicą fitnessu.W tym małym hiszpańskim masteczku odbyły się Mistrzostwa Europy EBFF. Podczas ostatniego weekendu ośmioro zawodników z zespołu BioTechUSA reprezenotwało naszą firmę w swoich kolorach narodowych. Z dumą ogłaszamy, że dwoje z nich – Xenia Sheveleva z Rosji i Alexis Gonzales Benitez z Hiszpanii wygrało w klasyfikacji generalnej odpowienio Women’s Overall Bikini Fitness oraz Men’s Physique.

Dominika Multanova ze Słowacji ukończyła konkurs na trzeciej pozycji w kategorii Junior Fitness, natomiast Virág Kiss tym razem zajęła 4 miejsce w konkursie Bikini Fitness w kategorii do 160cm. Gratulujemy wszystkim naszym sportowcom ich wspaniałych wyników!

Wyniki

Xenia Sheveleva (Rosja): 1. miejsce w Women’s Bikini Fitness przez 172 cm/ Overall