Produkty
Proces produkcji
Native whey isolate
Tutaj mają początek twoje wyniki!
Jaka jest różnica
w procesie produkcji?

Specjalna procedura

Naturalna metoda produkcji

PODSTAWOWY PROCES PRODUKCJI

BIAŁKO SERWATKOWE

Naturalna
hodowla krów
POKAŻ 
Wszystko zaczyna się od podstaw i dlatego właśnie dla BioTechUSA niezwykle ważne jest, żeby mleko wykorzystywane do produkcji Native Whey Isolate pochodziło wyłącznie od krów hodowanych w naturalnych warunkach.

Czemu jest to ważne?
Ponieważ krowy znajdują się w swoim naturalnym środowisku i żywią się niemodyfikowaną genetycznie trawą, składniki pochodzące od tych zwierząt są całkowicie wolne od środków polepszających wydajność i antybiotyków.

Surowe mleko od krów hodowanych w naturalnych warunkach jest pasteryzowane, a następnie transportowane do fabryki produkującej Native Whey, żeby mogło stać się specjalnym składnikiem podstawowym produktów białkowych w proszku, pozbawionych produktów ubocznych produkcji sera (np. glikomakropeptyd).

Ukryj 
Pasteryzacja
Fabryka Native Whey
 • Filtracja w
  niskiej temperaturze
POKAŻ 
Dzięki tej specjalnej technologii mleko jest poddawane mikro- i ultrafiltracji w niskiej temperaturze (<10°C). W rezultacie laktoza (cukier mleczny) oraz tłuszcze są wyodrębniane, a ponieważ mleko nie jest wystawiane na nadmierne ciepło jego struktura białkowa jest zachowana w najpełniejszej formie, pozostaje bogate w immoglobulinę (przeciwciała) oraz laktoferynę (komponent układu odpornościowego).

Ukryj 
Proces suszenia
POKAŻ 
Podczas pulweryzacji wilgoć jest wytrącana z płynnego koncentratu białka serwatkowego, w celu uzyskania pożądanej konsystencji (proszku); tutaj także ustalana jest dokładna zawartość białka w surowcu.

Ukryj 
Izolat Native Whey
Krowy w
wolnych stanowiskach
Pasteryzacja
PRODUKCJA SERA
 • Dodatkowe składniki
 • Pasteryzacja
  (wysoka temperatura)
PRODUKCJA SERWATKI
 • Filtracja
 • Odparowywanie
  (wysoka temperatura)
PROCES
SUSZENIA
Białko Serwatkowe
Poznaj opinie naszych
sportowców

"Native Whey jest nowym składnikiem. A dlaczego Native Whey jest wyjątkowy? Z dwóch powodów: ze względu na źródło pochodzenia i proces produkcji."
Ulisses Jr. - Fitness Influencer
Naturalna metoda produkcji
Native Whey Isolate

Iso Whey Zero: Native Whey Isolate z dodatkowymi aminokwasami
Zero Bar: z Native Whey Isolate

Dzięki obecności Native Whey Isolate jako składnika podstawowego powyższe produkty
zawierają bardzo wysoką ilość bardzo czystego białka i są one wolne od laktozy, glutenu i dodatkowego cukru* - zaprojektowane specjalnie dla twoich potrzeb!

*w przypadku gotowych koktajli przygotowanych na bazie wody

Prześlij innym, żeby także mogli skorzystać!
Facebook Twitter Email