Przejdź do treści
Suplementów diety

Zero Shake – Napój Białkowy na Wynos

zero bar

Zero Shake: wygodne uzupełnienie wysokobiałkowej diety

Do zyskania atrakcyjnej sylwetki prowadzi długa i żmudna droga; i nie należy ruszać w tę drogę z pustym bakiem. Nawet utrzymanie się na pewnym poziomie wymaga nieco paliwa: według ekspertów optymalnym stosunkiem makro składników odżywczych jest 40% węglowodanów, 30% tłuszczu i 30% białka. Aby skutecznie kształtować sylwetkę, musisz przesunąć równowagę w stronę białka.

Bardziej atletyczna sylwetka dzięki zwiększonej ilości przyjmowanego białka

Jeśli uprawiasz sport, chcesz zyskać formę i schudnąć, twój sukces w dużej mierze zależy od odpowiedniego spożycia białka. A to dlatego, że podczas zwiększonej aktywności fizycznej i bez dostatecznej suplementacji, twoja istniejąca masa mięśniowa nie tylko nie rozwinie się, ale nawet może zmaleć. Nie trać tego nad czym tak długo pracowałeś i nakarm swoje mięśnie! Zapotrzebowanie na białko u 'weekendowego wojownika’, mającego 3 lub 4 sesje treningowe w tygodniu, to – zgodnie z zaleceniem organizacji zdrowotnych – 2 g na kilogram masy ciała. Dla kobiety ważącej 65 kg, oznacza to aż 130 g białka. Może ona zaspokoić swoje zapotrzebowanie na białko z naturalnych źródeł (mięso, ryby, rośliny strączkowe, jaja, orzechy i nasiona). Jednak logistyka, której to wymaga, w tym trójkąt siłownia – praca – dom, jest czasami „mission impossible”

 

Wysokiej jakości składnik odżywczy na drogę, wygodnie

Nowy napój proteinowy Zero Shake od BioTechUSA, to wygodna i szybka alternatywa dla uzupełnienia dziennego spożycia białka. Produkt zawiera 25 g białka, dokładnie tyle samo, co 100 g zwykłego fileta z piersi kurczaka, 120 g gotowanej wołowiny lub 105 g tuńczyka (w solance). Wysoka wartość odżywcza jest powiązana z wysoką jakością; głównym składnikiem jest tak zwany Native Milk Concentrate, koncentrat białka mleka wytworzony ze świeżego mleka, a nie z mleczarskich produktów ubocznych.

Zero Shake: kremowy napój mleczny, bez laktozy, glutenu i środków konserwujących

 

Wyruszasz radośnie do pracy z kartonikiem jedwabistego i chłodnego napoju kakaowego, który zgarnęłaś na stacji benzynowej lub z lodówki sklepu na rogu? A potem odłożyłaś na półkę rozczarowana, że znalazłaś różnorakie 'E’ pokrywające bok kartonika i zawartość węglowodanów nie mieszczącą się w tabelce ze składnikami odżywczymi?

Zero Shake bez dodatku cukru – bomba kaloryczna dezaktywowana!

Co byś powiedziała, gdybyś mogła cieszyć się doskonale znanym smakiem bez zbędnych kalorii? Do Zero Shake nie dodaliśmy cukru. Zawiera tylko naturalnie występujące cukry, zawiera niewiele tłuszczu (0,5 M / M% tłuszczu), i pozbawiony jest laktozy i glutenu, a także jakichkolwiek chemicznych zanieczyszczeń. Do twojego organizmu wysyła znaczne ilości białka bez dodawania zbędnych kalorii do diety. Jednocześnie jest słodki jak miód, a jego kremowe smaki z pewnością zaspokoją twoje zachcianki na słodycze.

Zero Shake: Zabierz go ze sobą wszędzie, wypij, kiedy chcesz.

Jeśli ty także żonglujesz codziennymi obowiązkami, jak wieloręki hinduski bóg, a czas, który poświęcasz na wymieszanie proszku proteinowego lub umycie swojego shakera, jest bezcenny, poproś o białko na wynos! Pozostań w ruchu dzięki Zero Shake. Zawsze jest gotowy do picia; kartonik można wygodnie zamknąć i zmieści się on nawet tam, gdzie jest niewiele miejsca. – wystarczy włożyć go rano do torby lub torby sportowej. Weź go ze sobą, potrząśnij nim dobrze i weź łyk w dowolnym miejscu i czasie: w drodze na siłownię, rano, siedząc w samochodzie lub czekając na stacji metra. Ciesz się nim podczas pracy, po treningu lub nawet podczas wędrówki; zabierz go w góry i wypij na szczycie. Usiądź wygodnie i ciesz się widokiem, podczas gdy twoje mięśnie rosną!