Przejdź do treści
Suplementów diety

7 najlepszych suplementów wspomagających spalanie tkanki tłuszczowej

7 najlepszych suplementów wspomagających spalanie tkanki tłuszczowej

Ciągły postęp nauki daje nam dostęp do coraz bardziej skutecznych i łatwo dostępnych suplementów diety, które wspomagają przyjmowanie przez nas składników odżywczych. Ciągły pośpiech, praca i rodzinne obowiązki utrudniają nam zwracanie uwagi na spożywanie w odpowiednich porach, ilości i jakości tego, co potrzebuje nasz organizm. Radzimy zapomnieć o niemądrych, bezcelowych, jednoskładnikowych lub postnych dietach. Tylko świadome jedzenie, wsparte odpowiednimi suplementami diety, pomoże ci osiągnąć trwałe rezultaty. Możesz równie dobrze zwiększyć ilość wykorzystanych podczas treningu kalorii, przyspieszając jednocześnie tempo utraty wagi, ale niektóre produkty wspomagające spalanie tłuszczu mogą ci pomóc, tłumiąc apetyt lub hamując wchłanianie kalorii przez dodanie ci energii. Nie musisz obawiać się suplementów kontrolujących masę ciała, ponieważ zawierają one w większości składniki aktywne występujące naturalnie w twoim organizmie, jednak ich czystość i ilość trudna jest do spożycia podczas zwykłych posiłków. Musisz pamiętać jednak o tym, by dla maksymalnej skuteczności. Jeśli to zaniedbasz, potencjalnie zapomniana suplementacja, może negatywnie wpłynąć na twoje dotychczasowe wysiłki.

Jak wybrać fat burner

Tylko wtedy, gdy już zdecydujesz, że chcesz stracić na wadze i jesteś zdecydowany poświęcić swój czas i energię na przygotowanie posiłków, obliczanie kalorii, wykonywanie niezbędnej ilości ćwiczeń fizycznych, możesz myśleć o tym, żeby wybrać dla siebie odpowiedni spalacz. Nie powinno to nigdy odbywać się odwrotnie. Bardzo ważne, być pamiętał, że samo spożywanie spalaczy nie wystarczy, by stracić na wadze. Suplementy te będą bardzo pomocne, ale nie mogą zastępować twoich wysiłków, które musisz podjąć, by osiągnąć postęp.

Zastanawiając się nad wyborem odpowiedniego spalacza, należy zdecydowanie rozważyć własny styl życia i stan zdrowia. Co jest przyczyną twojej nadwagi i dlaczego chcesz schudnąć? Od czego zaczął się twój problem? Jeśli w tle występuje problem zdrowotny, zdecydowanie powinieneś skonsultować się z lekarzem. Jeśli wiesz, że to było po prostu lenistwo, powinieneś rozważyć suplement diety, który zwiększy twój poziom energii. Jeśli masz nadmierny apetyt, wybierz suplement tłumiący apetyt. Jeśli brakuje ci ćwiczeń fizycznych, wybierz taki, który zwiększa zużycie energii. Jeśli spożywasz zbyt dużo składników odżywczych i nie możesz znaleźć sposobu na ich zmniejszenie, wybierz suplement, który hamuje wchłanianie. Oczywiście jest to zalecane tylko okazjonalnie. Jeśli uprawiasz sport i chcesz zwiększyć spalanie tłuszczu, znajdziesz rozwiązanie dla suplementów diety. Możesz również znaleźć odpowiednią alternatywę, jeśli chcesz zastąpić posiłek jakimś niskokalorycznym suplementem zawierającym przydatne składniki odżywcze.

Naturalne składniki aktywne w spalaczach tłuszczu

Jak już wspominaliśmy, większość spalaczy zwiera naturalnie występujące składniki aktywne. Takie też występują wśród najpopularniejszych, następujących produktów:

L-Carnitine + Chrome 500 ml:
Zarówno L-kanityna jak i chrom naturalnie występują w naszych organizmach. L-karnityna generalnie jest naturalnym substancją czynną transportującą kwasy tłuszczowe uwolnione z rezerw tłuszczu do zużywających energię „palenisk”, czyli mitochondriów. Organizm z łatwością pozbędzie się tłuszczu, jeśli nie zajdzie ryzyko pojawienia się sytuacji nagłej – takiej jak uwolnienie węglowodanów z rezerw lub odwrotnie, transportowanie cukru z krwi do rezerw – z powodu nagłego spadku lub wzrostu poziomu cukru we krwi. Odpowiedni i stały poziom cukru we krwi jest podstawowym kryterium utraty wagi.

HCA:
HCA, to znaczy kwas hydroksycytrynowy jest substancją czynną rośliny zwanej Garcinia Cambogia. HCA blokuje działanie enzymu odpowiedzialnego za zamianę węglowodanów w tłuszcz. Dlatego, jeśli, na przykład, podczas obowiązkowej imprezy firmowej lub podczas imprezy urodzinowej wiesz, że będziesz musiał zjeść więcej węglowodanów, niż pozwala ci na to twoja dieta, możesz rozważyć wypróbowanie HCA, który zapobiegnie zwiększeniu twoich rezerw tłuszczu przez spożyte przez ciebie węglowodany.

kontrolujących masę ciała

ALC:

Acetylo-l-karnitynaAcetyl jest związkiem aktywnym, estrem kwasu octowego L-karnityny. L-karnityna jest związkiem zawierającym aminokwas także naturalnie występujący w ludzkim organizmie. Ponieważ karnityna jest składnikiem układu transportu kwasów tłuszczowych, energia zgromadzona w tłuszczach może wykorzystana za jej pośrednictwem, i dlatego jest ona niezbędna do przekształcenia tłuszczu w energię.
Cynk przyczynia się do prawidłowego metabolizmu kwasów tłuszczowych i utrzymania prawidłowego poziomu testosteronu we krwi. Cynk przyczynia się do prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych i dlatego pełni kluczową funkcję fizjologiczną.

Połącz te suplementy diety dla efektywnej utraty wagi.

Siedem poniższych produktów BioTechUSA doskonale uzupełnia się nawzajem dla jak najlepszych efektów utraty wagi i kształtowania sylwetki. Jeśli weźmiesz je o odpowiedniej porze i w odpowiedniej ilości, uzupełniając nimi właściwą dietę i program treningowy, możesz być pewien osiągnięcia swoich celów.

1. Thermo Drine

Termogeniczne spalacze tłuszczu zawierają stymulanty, które podnoszą temperaturę ciała o kilka dziesiętnych stopnia, co z kolei wymaga od twojego ciała większej ilości energii i skutkuje spalaniem kalorii. W ten sposób możesz wspomóc odchudzanie praktycznie bez wysiłku fizycznego, ale oczywiście będzie ci także potrzebny schemat treningowy, ponieważ w przeciwnym razie efekt działania suplementu nie będzie wystarczający. Zaleca się także przyjmowanie go rano, po przebudzeniu lub przed treningiem. To także skuteczna broń, jeśli chcesz zgubić jedynie parę kilo. Nie wolno używać tego produktu, jeśli masz problemy z układem krążenia.

2. Super Fat Burner 484894801963

Nic dziwnego, że Super Fat Burner jest jedną z naszych najpopularniejszych formuł lipotropowych: jest złożonym produktem zawierającym 14 składników. Zawiera połączoną substancję czynną, która nie zawiera stymulantów, więc równie dobrze możesz ją używać razem z termogenicznym spalaczem tłuszczu. Działa również skutecznie nawet przy problemach z problemach z układem krążenia lub dużą nadwagą. Do spalania tłuszczu przyczynia się zawarta w niej L-karnityna; zawiera również witaminy i minerały niezbędne do prawidłowego metabolizmu węglowodanów. Wśród składników znajdziemy również HCA, o którym wcześniej mówiliśmy, a także ekstrakt z zielonej herbaty. Ze względu na kompozycję zwiększającą metabolizm, Super Fat Burner może być doskonałym dodatkiem do diety!

3. Carb-x

Suplement diety zawierający błonnik pokarmowy pochodzenia roślinnego, ekstrakt z zielonej kawy i chrom. Głównym składnikiem Carb-X jest bardzo popularny ekstrakt konjac, zwany także glukomannanem (konjac-mannan), który jest rozpuszczalnym w wodzie błonnikiem pokarmowym. Chrom przyczynia się do prawidłowego metabolizmu makroelementów i utrzymania prawidłowego poziomu cukru we krwi.
Wśród składników Carb-X ekstrakt z zielonej kawy nie wymaga dużego wprowadzenia; poza 50% zawartością kwasu chlorogenowego, jest również naturalnym źródłem kofeiny. Dlatego nie należy łączyć go z termogenicznym spalaczem. To wspaniały supresor apetytu, ponieważ glukomannan jako błonnik wiąże wodę i sprawia, że czujesz się pełny, a więc nie poczujesz głodu po zażyciu

4. Fat-X
Podobnie jak w przypadku Super Fat Burner, nie zawiera środków pobudzających i dlatego można go połączyć z termogenicznym spalaczem tłuszczu. Zawiera inulinę, błonnik pokarmowy, dzięki czemu można dzięki niemu doskonale kontrolować apetyt. Wśród składników znajduje się także chrom, który przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu cukru we krwi. Fat-X zawiera również jod, przyczyniając się do prawidłowego funkcjonowania tarczycy. Produkcja hormonów tarczycy odgrywa podstawową rolę w przybieraniu na wadze i utracie wagi; niedoczynność tarczycy jest obecnie bardzo częstym problemem, który utrudnia utratę wagi. Produkt polecany jest mężczyznom i kobietom, którzy chcą schudnąć, ale którym trudno jest utrzymać ścisłą dietę.

5. Desert

Może się zdarzyć z wielu powodów, że twój organizm zatrzymuje więcej wody niż zwykle, a ty czujesz się obrzmiały i ciężki. Może się to zdarzyć, gdy nie wypijesz wystarczającej ilości płynu lub nawet po dłuższej podróży. Pomaganie twojemu ciału w zachowaniu optymalnego bilansu wodnego może również okazać się przydatne przy próbie pozbycia się kilku ostatnich kilogramów. Produkt zawiera wiele naturalnych składników roślinnych, takich jak pietruszka, jałowiec pospolity i mniszek lekarski. Może okazać się również skuteczną pomocą w wypracowaniu sylwetki na zawody. Dla doskonałych wyników, można go także łączyć z dowolnym innym produktem.

6. Zero Bar 4167849902123

Niezależnie od tego, czy twoim celem jest zdrowy styl życia, czy utrata wagi, lepiej trzymaj w torbie Zero Bar. To bardzo smaczny baton proteinowy bez dodatku cukru, który zaspokoi również twoje zachcianki na słodycze. Możesz go zjeść w dowolnym momencie pomiędzy dwoma posiłkami, gdy nadchodzi głód lub gdy nie możesz zjeść odpowiedniego posiłku i jednocześnie nie chcesz zniweczyć swojej diety. Zero Bar jest dostępny w wielu różnych smakach, więc na pewno znajdziesz ten, który jest idealny dla Ciebie. Można go połączyć z dowolnym spalaczem tłuszczu. Zmieści się nawet w kieszeni, więc możesz zabrać go ze sobą wszędzie.

7. Ultra Loss

Ultra Loss to wysokobiałkowy, niskokaloryczny proszek do przygotowywania koktajli, który może być świetnym substytutem na przykład kolacji. W ten sposób możesz iść spać wieczorem napełniając się pożytecznymi składnikami odżywczymi, ale nie zbędnymi kaloriami. W połączeniu z wodą Ultra Loss zawiera tylko 106 kalorii, więc idealnie pasuje do każdej diety lub diety o obniżonej kaloryczności. Może być również stosowany w połączeniu z dowolnym innym produktem spalającym tłuszcz. Jeśli planujesz inny posiłek na kolację, możesz go zjeść po treningu lub nawet na śniadanie. Jest dostępny w wielu smakach, więc na pewno znajdziesz ten, który jest idealny dla Ciebie.

Spalanie tłuszczu o przekroczonym limicie

Wykorzystaj napęd, który już masz w sobie, i staraj się osiągnąć swoje cele! Jeśli twój lekarz dał ci zielone światło, przestań się wahać i wybierz połączenie suplementów diety, które najlepiej służą twoim celom. Optymalny schemat diety i co najmniej 3, ale najlepiej więcej dni aktywności fizycznej w tygodniu są doskonałą podstawą do utraty wagi; możesz sobie pomóc jeszcze bardziej, przyjmując L-karnitynę podczas sesji treningowych, zwiększyć zużycie kalorii przy pomocy termogenicznego spalacza tłuszczu, wspomóc układ trawienny odpowiednią dawką witamin i składników mineralnych i upewnić się, że spożywasz tylko najbardziej niezbędne i niskokaloryczne posiłki wieczorem.