Przejdź do treści
Lifestyle

Your Performance is Our Passion!

Każdy z nas ma inne cele związane ze zdrowiem i stylem życia; niektórzy z nas chcą mieć twarde jak stal ramiona i wyraźny sześciopak! Inni chcą być silniejsi i bardziej wytrzymali, a dla jeszcze innych zdrowe odżywianie i dobre nawyki, bez zwracania zbytniej uwagi na wygląd, są wystarczające do osiągnięcia celu, jakim jest bycie zdrowym.

W BioTechUSA wierzymy w determinację i zaangażowanie kryjącą się za każdym selfie zrobionym w siłowni, lub zdjęciem pokazującym postępy, w ciężką pracę włożoną w to, byś poczuł zadowolenie, gdy widzisz siebie w lustrze, a ponad to, mamy świadomość, że ludzie znaczą wiele więcej niż ich wygląd.

Chcielibyśmy podzielić się historiami sukcesu ludzi, którzy dążą do lepszych osiągnięć w swoich indywidualnych celach, dlatego Ty też zasługujesz uwagę! Opowiedz nam swoją historię!

Kampania “Twoje Osiągnięcia są naszą Pasją” jest zaproszeniem do podzielenia się z nami swoimi postępami, bez względu na to, jaki jest Twój cel. Stworzyliśmy różne kategorie, by mieć pewność, że każdy będzie miał szansę na zaprezentowanie się:

  • #PassionIsFitness –dedykowana dla osób, których celem jest wysmuklenie i kontrola wagi ciała
  • #PassionIsStrength – dedykowana osobom, dla których ważna jest siła i masa mięśniowa
  • #PassionIsEndurance – dedykowana dla tych, którzy chcą zmierzać dalej i szybciej
  • #PassionIsHealth – dedykowana dla osób, pragnących lepszego stanu zdrowia i samopoczucia

Spośród otrzymanych historii będziemy wybierać cotygodniowych zwycięzców, którzy otrzymają indywidualny pakiet produktów do wartości 80 Euro, stworzony w oparciu o ich potrzeby!

Jak możesz wziąć udział?

  • Zamieść swoje zdjęcie na Istagramie i dołącz do niego swoją historię. Dlaczego zacząłeś? Jakie wyzwania stoją/stały przed Tobą? Jak się czujesz/czułeś w związku z osiągniętymi wynikami? Cokolwiek innego, o czym chciałbyś, żebyśmy wiedzieli!
  • Nie zapomnij użyć odpowiedniego hashtagu: #PassionIsFitness, #PassionIsStrength, #PassionIsEndurance, #PassionIsHealth
  • Śledź @BioTechUSA, by zobaczyć historie ludzi, którzy pracują tak ciężko jak Ty.

Twoje Osiągnięcia są naszą Pasją, powiedz nam jaka jest Twoja!