Przejdź do treści
Lifestyle

Taeo Robinson Mistrz Wschodniej Anglii UKBFF

Udział w Mistrzostwach Wschodniej Anglii był dla mnie bardzo ważny, ponieważ po tym jak złamałem nogę na początku roku, postanowiłem, że pokażę ludziom, że wszystko jest możliwe, jeżeli tylko dostroją się do takiego myślenia i uwierzą w to. Nie trenując i nie biorąc udziału w zawodach przez tak długi czas, chciałem także sobie samemu udowodnić, że bez względu na wynik potrafię dopiąć swego.

Po 5-6 tygodniach przygotowań byłem bardzo zadowolony z mojej formy i kondycji. Bez względu na wynik zawodów, uważam, że pokazałem jak do tej pory najlepszą formę i wygląd. Czułem się naprawdę szczęśliwy.

Moim kolejnym celem jest próba bycia jeszcze lepszym niż podczas ostatnich zawodów i wypracowanie lepszej sylwetki niż podczas ubiegłorocznych Mistrzostw Anglii UKBFF

Metodą, którą stosuję, żeby dojść do formy jest po prostu codzienny trening oraz korzystanie z najwyższej jakości produktów BioTechUSA.

Suplementy, które uważam za najbardziej pomocne w czasie moich przygotowań to ISO Whey Zero, Daily Pack, 100% BCAA, Arthro guard and 100% L-glutamine.

Moje porady jak trenować, jeść, i z jakich suplementów korzystać znajdziecie tutaj:

Instagram: @Taeo Robinson
Facebook: Taeo Robinson
Twitter: @Taeo Robinson