Przejdź do treści
Lifestyle

Rozmowa z Anią Malys, Modelką IFBB Fitness o sezonie plażowym

Co oznacza dla Ciebie sezon plażowy? Kiedy go rozpoczynasz?
Tak naprawdę czas plażowania zaczyna się dla mnie bardzo wcześnie, ponieważ mieszkam bardzo blisko plaży, wiec jak tylko zaczyna się rozpogadzać, spędzam tam każdą wolną chwilę.

Często wybierasz się na plażę?
Zwykle chodzę na plażę w weekendy, od końca maja aż do końca września, w zależności od pogody. Czasem też w tygodniu chodzę na plażę w czasie wschodu słońca, aby pobiegać. Daje mi to niesamowitą energie na cały dzień.

Przygotowujesz się jakoś na ten sezon?
Nie przygotowuję się na sezon plażowy, ponieważ zwykle w okresie wiosennym mam konkursy i jestem w tym czasie w dobrej formie. Staram się więc ją utrzymać w czasie wakacji.

Zauważasz nieraz na plaży, że ludzie przyglądają się Tobie i Twojej figurze?
Nie wiem, czy ludzie się na mnie gapia na plaży :). Nie sadzę, myślę ze w dzisiejszych czasach można spotkać coraz więcej osób dbających o swoja formę i spotkanie na plaży dziewczyny z 6-pakiem na brzuchu nie jest niczym dziwnym.

Podczas lata odżywiasz się inaczej niż w pozostałej części roku? Jesz produkty sezonowe?
W czasie lata mój sposób odżywiania nie rożni się zbytnio od tego, który towarzyszy mi przez cały rok, być może w czasie wakacyjnych podroży pozwalam sobie na więcej kaprysów i na pewno jem więcej owoców sezonowych. Kiedy odwiedzam nowe miejsca zawsze próbuję tez potraw typowych dla danego regionu. Oczywiście, kiedy odwiedzam rodzinne strony w Polsce próbuje prawie wszystkich ulubionych dań przygotowanych przez moja Mamę. Na szczęście od lat prowadzi zdrowa kuchnie!

Jak się nawadniasz w upalne dni?
Piję około 3-4 litrów wody dziennie lub mrożonych herbat ze stevią i cytryna. Często zabieram je ze sobą.

(Foto: team-andro.com)