Przejdź do treści
Lifestyle

Oficjalne oświadczenie BioTechUSA dotyczące Iso Whey ZERO

Pan Matthias Clemens, zewnętrzny przedstawiciel firmy Zec+ Nutrition GmbH & Co. KG (siedziba: Kahrener Straße 22, 54439 Saarburg, Niemcy) produkującej suplementy diety marki Zec+ Nutrition, opublikował w mediach społecznościowych negatywne wypowiedzi związane z jakością naszych produktów oraz z ich składem.  Oświadczenia te mogą  spowodować podważenie  wiary Klientów w produkty firmy BioTech USA Kft. oraz źle wpływają na reputację firmy.

Oświadczenia publikowane przez Matthias Clemens na profilu o nazwie „Matthias Clemens Zec+„ naruszają prawo krajowe, jak i prawo Unii Europejskiej związane z regułami konkurencyjności oraz związane z reputacją firm na rynku.

Dobra reputacja podmiotów prawnych wpływa na ich rolę w handlu i gospodarce, postrzeganie przez Partnerów Biznesowych i Konsumentów oraz bezpośrednio, bądź pośrednio może generować poważne straty finansowe.

Mając to wszystko na uwadze, nasza firma zdecydowała się skierować sprawę na drogę postępowania sądowego (Budapest Környéki Törvényszék) w pozwie złożonym dnia 08.08.2016 przeciwko Zec+ Nutrition GmbH & Co. KG celem wyjaśnienia naruszeń odnoszących się do ochrony reputacji firmy oraz praw moralnych. Nr. Akt sprawy: P.21.343/2016.

Informujemy, że do momentu zamknięcia sprawy nie zamierzamy publikować oświadczeń ani w mediach społecznościowych, ani na innych platformach typu online / offline.

Rozpowszechnianie fałszywych informacji na temat jakości i składu produktów BioTech USA Kft. bardzo poważnie narusza prawa związane z utrzymaniem dobrego imienia Firmy na rynku.  Faktu tego nie pozostawimy bez konsekwencji prawnych ze względu na trwające zaufanie klientów oraz naruszanie naszych interesów ekonomicznych. W rozumieniu powyższej zasady Firma BioTech USA Kft. w obliczu takich i podobnych naruszeń prawa będzie działała z należytą konsekwencją.

09.08.2016. Budapeszt
Wydział Prawny BioTech USA Kft.