Przejdź do treści
Lifestyle

Nie oszukuj – wybierz Zero Bar

zero bar

Dlaczego Zero Bar?

 

W zdrowym stylu życia, poza regularnym ćwiczeniem i równowagą psychologiczną, świadome odżywianie staje się coraz bardziej popularne. Poprzez świadome odżywianie rozumiemy przyjmowanie wystarczających ilości i proporcji mikro- i makroelementów oraz ustalanie czasu każdego posiłku zgodnie z naszym stylem życia i naszymi celami.

Jednak nie masz czasem ochoty na przekąskę i przerwę podczas szybkiego dnia pracy? Byłoby wielkim wstydem zrujnować twoją dietę batonem czekolady lub ciastkiem. Na szczęście nie musisz oszukiwać diety, jeśli masz Zero Bar; Maksymalny smak, jakość i przyjemność w jednym batonie, przysmak wykonany z najwyższej jakości białka, bez laktozy, glutenu i dodatku cukru.

Przyjmowanie wystarczającej ilości białka jest kluczowym punktem każdej diety, ponieważ nie zawsze możemy zapewnić niezbędne ilości w naszym jedzeniu. Każdy potrzebuje białka, bez względu na to, czy ćwiczysz codziennie, czy jesteś na diecie, aby schudnąć. To dlatego, że białko pomaga w utrzymaniu i zwiększeniu masy mięśniowej.

Należy przede wszystkim przyjmować jego niezbędną ilość w postaci pokarmu (chude mięso, ryby, nabiał, jaja); Czasami jednak można nie mieć wystarczająco dużo czasu w ciągu zajętego dnia, lub po prostu masz ochotę na coś słodkiego – na szczęście w takich przypadkach baton proteinowy taki jak Zero Bar może być świetnym rozwiązaniem!

Kiedy jeść baton proteinowy

 

Zero Bar ma tę zaletę, że można go zjeść w dowolnym miejscu, dlatego można go łatwo zabrać ze sobą do kieszeni, do torby lub nawet można go, na wszelki wypadek trzymać w samochodzie.

Biorąc pod uwagę, że Zero Bar jest batonem proteinowym, jest to również doskonały wybór po treningu, ponieważ po ciężkim wysiłku trzeba uzupełnić wyczerpane źródła energii – i jest to również doskonała alternatywa dla potreningowych koktajli proteinowych, ponieważ zawiera taką samą ilość białka.

Równie dobrze możesz zjeść jeden w ciągu dnia; będzie także idealną zdrową przekąską między obiadem a kolacją. Zero Bar jest obecnie dostępny w 11 smakach. Z wyjątkiem dwóch (cappuccino, szarlotka), podstawą smakową wszystkich jest czekolada. Dlatego też może on być fajną alternatywą czekolady, gdy masz ochotę na coś słodkiego, ale możesz też wykorzystać go do tworzenia deserów opartych na Zero Bar.

Co zawiera jeden ZeroBar

Ze względu na zawartość specjalny składnik 'Native Whey Isolate’, Zero Bar dostarcza twojemu organizmowi wysokiej jakości białko. Batony nie mają polewy, nie zawierają aspartamu, a poza wysoką zawartością białka, Zero Bar jest również bogaty w błonnik pokarmowy, dzięki czemu można łatwiej pokonać wszelkie przeszkody, aż do następnego posiłku. Ponieważ zawiera tylko 5,5 g węglowodanów, łatwo dopasować go do każdej diety – ale jeśli po prostu masz ochotę na coś słodkiego podczas oglądania wieczornego filmu wybierz Zero Bar!