Przejdź do treści
Lifestyle

Jeśli twoim celem jest kobieca i jędrna sylwetka, Shaper jest tym czego potrzebujesz.

Doświadczony trener doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jakiego rodzaju suplementy potrzebują kobiety i mężczyźni, by mieć szczupłe i jędrne ciało. W tym produkcie, stworzonym wspólnie przez Ulissesa oraz BioTechUSA zarówno kobiety, jak i mężczyźni, znajdą to, czego potrzebują. W Shaper połączyliśmy najnowsze i najbardziej efektywne, wolne od jakichkolwiek stymulantów składniki wspomagające spalanie tkanki tłuszczowej oraz utratę wagi.

Bez przereklamowania, ani wielkich dawek kofeiny, która tylko obciąża twoje serce… a jednak możesz nadal cieszyć się swoim ulubionym napojem, oczywiście bez cukru ani śmietanki.

Co znajduje się w Shaper?

Na przykład popularna L-karnityna, która pomaga wykorzystać kwasy tłuszczowe podczas ćwiczeń i zamienić je w energię. Wykorzystuje twoją tkankę tłuszczową w bardziej skuteczny sposób.

Shaper zawiera także L-tyrozynę, która pokonuje zmęczenie podczas diety, stres oraz przywraca twój metabolizm do prawidłowego poziomu.

Słyszałaś o Garcinia Cambogia? Mówi ci coś HCA? Jeśli chcesz stracić na wadze, musisz stworzyć dietę, która pomoże twojemu organizmowi nie magazynować, a wykorzystać tak dużo energii jak to możliwe. Badania wykazują, że HCA zapobiega zamianie niewykorzystanej energii w tłuszcz, a zatem zapobiega formowaniu się nowej tkanki tłuszczowej.

Encyklopedia BioTechUSA zawiera hasło o nazwie CLA. Badacze twierdzą, że CLA pomaga w utracie wagi ponieważ reguluje metabolizm tłuszczu. Oznacza to, że CLA może zmniejszać potrzebę przyjmowania tłuszczu, jednocześnie przyspieszając proces jego spalania

CLA zwiększa możliwość spalaniu tłuszczu przez organizm, reguluje przemianę tłuszczu i białka, a zatem pomaga w redukowaniu ilości tłuszczu w twoim organizmie i co z kolei uwydatnia czystą masę mięśniową.

CLA nie redukuje większych komórek tłuszczowych, ale zapobiega rośnięciu małych komórek. Najprawdopodobniej dzieje się tak za sprawą blokowania enzymów odpowiedzialnych za rozrost komórek tłuszczowych.

Według badań opublikowanych w czasopiśmie żywieniowym, u osób które nie zmieniły swoich nawyków żywieniowych czy stylu życia, CLA wspomogło redukcję ilości tłuszczu o 20%. Badania pokazują także, że jeśli podczas stosowania CLA intensywnie trenujesz, możesz zredukować znaczną ilość tkanki tłuszczowej oraz rozbudować masę mięśniową.

Opierając się na badaniach możemy stwierdzić, że twój organizm może wykorzystać jako źródło energii wolne kwasy tłuszczowe rozbite przez CLA. Oznacza to, że jeśli w krwi występuje większa ilość wolnych kwasów tłuszczowych, spalisz większą ilość tłuszczu podczas treningu, niż bez kapsułek CLA

W czym jeszcze pomaga?

Produkt zawiera witaminę B6 i witaminę B12, które wspomagają prawidłowe funkcjonowanie systemu immunologicznego i nerwowego, generowania energii oraz zdrowych procesów metabolicznych. Zawarty w produkcie cynk pomaga zachować równowagę kwasowo-zasadową, prawidłową przemianę węglowodanów oraz kwasów tłuszczowych. Chrom pomaga w utrzymaniu odpowiedniego poziomu cukru we krwi. Żelazo pomaga utrzymać możliwości intelektualne na odpowiednim poziomie. A dodatkowo, jod przyczynia się do prawidłowej produkcji hormonów przez tarczycę oraz do jej prawidłowego funkcjonowania.

Potrzebujesz więcej informacji? Jeśli nadal nie czujesz się przekonana – wypróbuj Shaper i sprawdź na własne oczy jak to jest spełniać swoje marzenia.

BioTechUSA