Przejdź do treści
Lifestyle

HYDRO WHEY ZERO: ZWYCIĘZCA ABSOLUTNY

Białko jest podstawowym budulcem naszego organizmu. Jest źródłem składników pokarmowych, na które składają się aminokwasy wytwarzane przez organizm lub pobrane ze źródeł zewnętrznych. Dla utrzymania organizmu w odpowiedniej formie muszą być one dostarczane każdego dnia. Pomaga to w utrzymaniu masy mięśniowej w czasie, gdy trenujesz, jesteś na diecie, lub w codziennym życiu. Zapotrzebowanie na białko wzrasta, jeśli regularnie uprawiasz sport lub jeśli chcesz się rozwijać masę mięśniową lub gdy twój organizm zaczyna się starzeć.

Hydrolizat jest najszybciej wchłanialną formą białka spośród białek serwatkowych. Ma najwyższą wartość biologiczną, co oznacza, że organizm wykorzystuje go w najlepszej proporcji. Wykonana jest z koncentratu hydrolizatu serwatki lub izolatu, który jest w podzielony na mniejsze jednostki, dzięki czemu organizm przetwarza krótsze łańcuchy peptydowe. Dlatego też wchłanianie go przebiega znacznie szybciej.

Gdybyś miał ogłosić zwycięzcę w kategorii proszków białkowych, nagroda na pewno powędrowałaby do białego jak śnieg i szybkiego jak błyskawica….Hydro Whey Zero!

Hydro Whey Zero hydrolizatem białka serwatki z 92% zawartością białka. Dzięki hydrolizacji z prędkością światła doładuje twoje mięśnie. Po prostu dostarcza on stałego źródła aminokwasów. Jest pozbawiony laktozy i glutenu oraz sacharozy. Hydro Whey Zero zawiera niewielką ilość węglowodanów oraz tłuszczu, nie powoduje zatrzymania wody, co sprawia, że jest doskonałym produktem w czasie przygotowań do zawodów lub nawet podczas samych zawodów. Dodatkowe aminokwasy przyspieszają regenerację i redukują zmęczenie mięśni.

Jest to najczystszy proszek proteinowy dla najbardziej zdeterminowanych osób, które chcą osiągać najlepsze rezultaty.

Dodatkowa arginina w Hydro Whey Zero składnikom odżywczym pomaga dotrzeć do mięśni oraz wydalić produkty uboczne przemiany materii z organizmu podczas treningu, sprawiając że regeneracja jest jeszcze bardziej efektywna.

Wybierz swój ulubiony smak: czekoladowo-orzechowy, waniliowo-cynamonowy, truskawkowo-bananowy, lub owoce tropikalne.

BioTechUSA