Przejdź do treści
Lifestyle

Fitness jest stylem życia, dzięki któremu wszystko zaczęłam od nowa

Kiedy zaczęłaś trenować i dlaczego?
Zawsze interesowałam się sportem. Najpierw zajmował mnie taniec, a potem trenowałam kickboxing. I kiedy już nie mogłam dłużej zajmować się kickboxingiem zaczęłam trenować w siłowni. To było jakieś 4, 5 lat temu.

Czy w pierwszych dniach miałaś jakiegoś mentora, modela do naśladowania, czy nauczyłaś się wszystkiego sama?
Na początku miałam trenera, który ułożył mi dietę oraz treningi. Moją modelką była wtedy Andrea Brazier

Co cię zmotywowało do wejścia na scenę i wzięcia udziału w zawodach?
Chciałam sprawdzić jak daleko uda mi się zajść z dietami i treningiem. Już wtedy miałam wypracowaną formę, ale zdecydowałam się na dodatkowe 4 tygodnie przygotowań, żeby być na 100% gotowa.

Z czego jesteś najbardziej dumna?
Jestem najbardziej dumna ze swoich nóg i pupy. Trenuję nogi 3 razy w tygodniu.

Jak siebie określasz? Modelką fitness? Zawodniczką?
Modelką Fitness. Brałam udział w zawodach tylko raz. To nie jest mój konik.

Jak wygląda Twój zwykły dzień?
Wstaję, jem śniadanie i robię ćwiczenia cardio. Potem przez około godzinę sprawdzam kanały społeczne a następnie zaczynam codzienną pracę designera i wykonuję wszystkie moje obowiązki. Potem wieczorem idę na trening siłowy. Dodatkowo, 2,3 razy w tygodniu mam sesje zdjęciowe.

Stosujesz specjalną dietę, gdy chcesz się wyrzeźbić, czy pozostajesz w formie przez cały rok?
Mam specjalny program, ale także nigdy całkowicie nie wychodzę w formy. W pewnym stopniu w niej pozostaję, a do całkowitej formy powracam w maks. 6 tygodni.

Jakie są twoje ulubione suplementy w czasie robienia masy i rzeźbienia?
Gdy chcę przybrać na masie dodaję kreatynę, płynne węglowodany oraz przedtreningówkę. Gdy się rzeźbię używam fatburner, BCAA, gluteminę i multiwitaminę.

Masz jakąś specjalną metodę treningową? Jakie rodzaje ćwiczeń i cardio preferujesz?
Mam.  Przedtem trenowałam z największymi możliwymi obciążeniami i małą ilością powtórzeń, ale zauważyłam, że mam wiele problemów z moimi stawami, więc teraz trenuję z mniejszymi ciężarami i dużo większą ilością powtórzeń. Widzę, że moje ciało odpowiada znacznie lepiej na taki typ treningu. Dodatkowo w ramach cardio korzystam ze stairmastera i trenuję kickboxing.

Co znaczy dla Ciebie fitness?
Fitenss to styl życia, ale nie jest to moim życiem. Trenuję, ponieważ chcę mieć zdrowe ciało, a fitness to najłatwiejszy sposób na pozostanie w formie bez względu na to gdzie jesteś.
Moją pasją jest kickboxing i działa on na mnie niemal jak terapia. Pozostaję całkowicie skoncentrowana i pozbywam się stresu .

Masz jakąś wiadomość dla fanów BioTechUSA?
Że nie mogę się doczekać, żeby wszystkich poznać, i że jestem niesamowicie podekscytowana byciem częścią zespołu, posiadającego tak fantastyczne produkty.