Przejdź do treści
Lifestyle

BioTechUSA jest w szczytowej formie i będzie obecny na FIBO 2016!

7 kwietnia w Kolonii coroczne wydarzenie otworzy swoje podwoje. Największe targi fitness na świecie, na których ciekawość na temat fitnessu, suplementów diety oraz metod treningowych zostanie całkowicie zaspokojona!

Oprócz atrakcyjnych pokazów oraz stoisk będzie można spotkać gwiazdy branży i uzyskać ich porady, zrobić zdjęcia, zdobyć autografy. Zawody amatorów oraz wybór Miss FIBO POWER 2016 będą z pewnością główną atrakcją FIBO POWER 2016 i niezapomnianym przeżyciem.

Ale przede wszystkim nie przyjedziemy z pustymi rękami! Oto kilka rzeczy, których możecie się spodziewać w ramach programu BioTechUSA przygotowanego na FIBO 2016:

– Dajcie się uwieźć nowym smakom! Wypróbujcie niektóre z naszych słynnych koktajli proteinowych i poznajcie nasze najnowsze smaki.

– Poznajcie naszych sportowców osobiście! Zapytajcie o poradę naszych zawodników, poznajcie ich sposoby oraz motywację do osiągnięcia swoich celów. Obecni na targach będą:

Alex and Christoph, the Shredded Twins (AT)

David Lengauer (AT)

László Schönekker (HU)

Jenő Kiss (HU)

János Bogár (HU)

Virág Kiss (HU)

Krisztina Kovács (HU)

Viktória Sima (HU)

Melinda Szabó (HU)

Ania Malys (ES)

– Zarejestrujcie się przy naszym stoisku, by otrzymywać newsletter, a nagrodzimy was za to darmowym shakerem i dwoma próbkami naszych produktów. Całkiem niezły deal, co nie?

A jakby tego jeszcze było mało, wśród wszystkich zarejestrowanych rozlosujemy pakiet naszych produktów o wartości 400 €!

– Chcecie zaprezentować swoje umiejętności na miejscu? Żaden problem, jesteśmy gotowi! Nasz BICEPS CHALLENGE pozwoli wam pokazać nam z czego się składacie!

– Podkręćcie się naszymi pokazami na scenie! Nasi sportowcy zaprezentują się w regularnych odstępach. I „może” rozdadzą trochę próbek ;). Bądźcie na bieżąco i obserwujcie nas na Facebooku, bo już zaczynamy celebrację największego show roku! Miejcie oczy otwarte – bo już są konkursy, w których możecie wziąć udział!

Odwiedźcie nas na FIBO 2016 przy stoisku B25 w hallu 10.2! Czekamy na was!