Przejdź do treści
Aktualności

#Get More Go Green – KREATYWNA GRA

#Get More Go Green - KREATYWNA GRA

Czy trzymasz w domu pusty pojemnik po 2270-gramowej odżywce białkowej Iso Whey Zero? Zależy Ci na ochronie środowiska i wolisz twórczość od wyrzucania mnóstwa plastiku do śmieci? Teraz kreatywność w ponownym wykorzystaniu pojemników po białkach możesz pokazać innym! Zgłoś się do konkursu wysyłając nam swoje zdjęcia najpóźniej 30 października 2019 r. i wygraj wartościowy i niepowtarzalny pakiet prezentowy od BioTechUSA!


W ramach konkursu fotograficznego „Mniej plastiku, większa dbałość” czekamy na fotografie od naszych obserwujących przedstawiające puste, gotowe do wyrzucenia pojemniki po Iso Whey Zero 2270 g ponownie wykorzystane do pomysłowych zastosowań. Nie ma znaczenia, czy pojemnik zyska drugie życie jako doniczka, czy abażur – najważniejsze, że pokażesz nam, w jaki sposób ponownie wykorzystujesz pusty pojemnik. Najbardziej twórcze zgłoszenie zostanie nagrodzone wartościowym i niepowtarzalnym pakietem prezentowym.

Czas trwania konkursu:

7 – 30 października 2019

Jak zgłosić zdjęcie do konkursu?

Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie na Facebooku:

  1. Zacznij obserwować stronę BioTechUSA Polska .

  2. Zamieść fotografię w komentarzu pod postem na Facebooku reklamującym konkurs.

Jeśli wolisz wziąć udział w konkursie na Instagramie:

  1. Twój profil musi być publiczny – w przeciwnym razie nie zobaczymy przesłanego przez Ciebie zdjęcia.

  2. Obserwuj instagramowy profil BioTechUSA Polska!

  3. Dodaj zdjęcie konkursowe do swoich własnych zdjęć.

  4. W opisie zdjęcia otaguj stronę @biotechusa_pl i dodaj hasztag #lessplasticmorecare.

Jakie zdjęcie nadaje się do konkursu?

Dowolne zdjęcie wykonane przez Ciebie* i jasno przedstawiające kreatywny pomysł. Wykorzystaj własny pusty pojemnik po odżywce Iso Whey Zero 2270 g – jeśli go nie masz, możesz użyć dowolnego plastikowego pojemnika po produkcie BioTechUSA lub pożyczyć taki od znajomego. Pojemnik możesz ponownie wykorzystać jako doniczkę, ale równie dobrze może on być abażurem albo lampionem – liczy się jak największa pomysłowość! Do udziału w konkursie wystarczy tylko jedno zdjęcie, ale jeśli chcesz zainspirować innych, chętnie zobaczymy całą serię zdjęć, na których krok po kroku pokazujesz drogę do końcowego wyrobu!

*Zgłoszenia zawierające zdjęcia wykonane przez inne osoby zostaną automatycznie zdyskwalifikowane.

Wybór zwycięzcy

Wybór zwycięzcy

Po zakończeniu konkursu w dniu 31 października 2019 wyłonimy najbardziej pomysłowe zgłoszenia. Zostanie ogłoszony zwycięzca, którego poinformujemy o wygranej w komentarzu na Facebooku i w prywatnej wiadomości na Instagramie w celu ustalenia dokładniejszych danych.

Nagrody:

Stworzyliśmy pakiet prezentowy z unikalnymi produktami o łącznej wartości 260 zł , w skład którego wchodzą gadżety i produkt-niespodzianka, a całość przyczynia się do zmniejszenia zanieczyszczenia środowiska i zwraca uwagę na podejmowanie świadomych decyzji zakupowych.

Jakie produkty znajdują się w pakiecie prezentowym?

  • Pudełko na lunch z włókna bambusa, z unikalnym logo oraz nożem i widelcem w komplecie

  • Butelka 750 ml z matowego aluminium, z karabińczykiem i unikalnym logo

  • Torba zakupowa ze 100% bawełny, z unikalnym logo

  • Produkt-niespodzianka od BioTechUSA

Odwiedź naszą stronę na Facebooku, żeby sprawdzić Warunki Konkursu oraz zapoznać się z Oświadczeniem o Ochronie Danych.