Przejdź do treści
Aktualności

FIBO 2017, zaczynamy imprezę!

Od czasu pojawienia się w 1985 r, FIBO, najważniejsze Międzynarodowe Targi Fitness, Wellness i Zdrowia corocznie są organizowane w kwietniu – a od 2013 roku w Kolonii. Ze stoiskami zajmującymi powierzchnię 160,000 m², FIBO przyciąga ponad 940 wystawców oraz ponad 153,000 odwiedzających – z których 83.000 to klienci branżowi – przybyłych z każdego zakątka świata. FIBO nie tylko prezentuje aktualne trendy i innowacje z branży fitness i zdrowia: szeroki interaktywny program zachęca odwiedzających do brania w nim udziału – FIBO.com

 

 

BioTechUSA uderza w drogę z w pełni naładowanymi silnikami z tym, co dla odwiedzających ma być doskonałą okazją do poznania ulubionych sportowców, wypróbowania jednych z najlepszych produktów BioTechUSA i otrzymania wspaniałych prezentów przez osoby, które wezmą udział w wyzwaniach i pokazach.

Przyłącz się do nas na oficjalnym wydarzeniu na Facebooku 'BioTechUSA na FIBO 2017′!

Odwiedź nas w hallu 10.2/B25!

Czego możecie się spodziewać?

  • Bezpłatnej degustacji naszego najlepszego izolatu białka serwatkowego, Iso Whey Zero, w jego czekoladowym, bananowym, czekoladowym, czekoladowo-toffi i ciasteczkowym smaku.
  • Bezpłatnej degustacji dwóch smaków Supernova: arbuzowego i jeżynowego.
  • Bezpłatne próbki dla tych, którzy zarejestrują się przy naszym stoisku.
  • „Biceps challenge” z prezentami dla uczestników.
  • pokaz sceniczny z najlepszymi sportowcami BioTechUSA.